Державне агентство водних ресурсів України

Полтавське обласне управлiння водних ресурсiв


Актуально

      Одним із напрямків діяльності обласного управління водних ресурсів - організація заходів, пов’язаних з попередженням шкідливої дії вод і ліквідацією її наслідків, включаючи протипаводковий захист населених пунктів і земель у зоні впливу водних об’єктів.

       А саме: впровадження у життя Регіональної програми «Захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь в Полтавській області у 2006-2010 роках та прогноз до 2015 року», яка є логічним продовженням раніше діючої з 2001 до 2005 року.

       Спеціалістами облуправління проводиться повний технічний супровід об'єкту будівництва від визначення проблеми до її ліквідації, і ці функції покладено на технічний відділ:

1.Обстеження об'єктів будівництва для попереднього визначення обсягу робіт.
2.Участь у виборі земельних ділянок під проектування та будівництво, погодженням необхідних матеріалів.
3.Підготовка протоколів затвердження проектно-кошторисної документації.
4.Організація проведення технічних нарад при облводгоспі.
5.Підготовка матеріалів для отримання дозволів на будівництво об’єктів.
6.Оформлення документів для відкриття фінансування та оплати виконаних робіт.
7.Проводення технічного нагляду за ходом будівництва водогосподарських об’єктів.
8.Підготовка актів державних комісій з додатками.
9.Підготовка пакету документів для подання запитів на фінансування природо - охоронних об'єктів за рахунок коштів обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.      

Виробнича нарада за участі депутатів обласної ради,
органів місцевого самоврядування

З метою залучення інвесторів, обласним управлінням проводяться технічні наради, презентації, громадські слухання за участю депутатів різних рівнів, органів місцевого самоврядування, спеціалістів відповідного напрямку діяльності.

      

Розчистка та регулювання
р.Многа у Чорнухинському районі

Спільними зусиллями з початку дії Регіональної програми (2001р.) на Полтавщині споруджено 4,7 км систем водовідведення, закріплено 6,6 км берегів водойм, розчищено та упорядковано близько 15 км річок в Шишацькому, Решетилівському, Чорнухинському, Полтавському, Миргородському, Кременчуцькому, Котелевському районах.

Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі селища Градизьк для захисту Державного геологічного пам'ятника гори "Пивиха"

       Понад 40 % виділених коштів направлено на боротьбу із водною стихією на Кременчуцькому водосховищі, де внаслідок вітрохви-льового навантаження та різких коливань рівнів води руйнується берег, і все, що знаходиться на ньому зникає під водою. На сьогоднішній день захищено 13,1 км берегової смуги. Потребує захисту – 44 км.

      

Поліпшення технічного стану гідровузла
Марківського водосховища на території
Марківської сільської ради Кобеляцького району

Одним із основних пріоритетних напрямків боротьби з паводками, повенями, підтопленням на території області є: відбудова та капітальний ремонт гідротехнічних споруд, реконструкція руслових шлюзів, гребель тощо.


banner.jpg
banner1.jpg
banner_3.jpg
banner_2.jpg
160_80.jpg
baner_minprirod.jpg
dva.jpg
oda2.jpg
obl-rada.jpgРозроблено спеціалістами управління © - 2016