Виїзне засідання технічної ради РОВР у Полтавській області

11 грудня в с. Мозоліївка Кременчуцького району під керівництвом начальника Офісу Олександра Монастирського відбулось чергове засідання технічної ради Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області

Члени технічної ради за участі представників підрядника, спеціалістів технічного та авторського нагляду виїхали на місце будівництва об’єкта «Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі            с. Мозоліївка Глобинського району I черга. Коригування» для перевірки виконання підрядником рішення попередньої техради та вирішення нагальних питань, які виникли під час виконання робіт по об’єкту.

Внаслідок змін рівнів води по трасі відсипання дамби відбувся розмив підводних мілин, в деяких місцях утворились вимоїни, а подекуди – намив грунта, частково берегова лінія змістилася на відстань 8-10 м. При проведенні геодезичної зйомки виявлено розбіжності відміток по факту з проектними відмітками.

Враховуючи, що проектна траса повинна повторювати генералізований напрямок берегової лінії, необхідним є коригування робочого проекту для подальшого проведення робіт та перерахунку об’ємів матеріалів, які використовуються при влаштуванні дамби.

За сприяння Голови Градизької селищної ради Мирослава Носа на черговій сесії селищної ради буде розглянуто питання щодо фінансування робіт по коригуванню проектної документації по вищезгаданому заходу з місцевого бюджету

Зазначимо, що завдяки співпраці держави з органами місцевого самоврядування, депутатами місцевої та обласної рад є надія, що даний природоохоронний захід буде реалізовано!