Засідання постійної комісії Полтавської обласної ради з питань екології та раціонального природокористування

26 липня у режимі відеоконференції під головуванням  Євгена Корфа відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування, на якому було обговорено актуальні проблеми області та шляхи їх вирішення.

У засіданні  взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький, заступник голови обласної ради Олексій Чепурко, заступник начальника Полтавської ОВА Олексій Бруслик, депутати обласної ради:  керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, обласних   підприємств, мисливських господарств, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області Владислав Носенко.

Одним із питань порядку денного, яке розглядалося на комісії – проект рішення про  внесення змін до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2023 році.

В поточному році на дані заходи    передбачено спрямувати понад 48 млн. грн, із них 8,5 млн. грн. на   захист берега Кременчуцького водосховища в районі с. Мозоліївка Глобинського району.

Раніше,   за  екологічні  кошти  області, виділені Регіональному офісу водних ресурсів у Полтавській області- замовнику будівництва ( субвенція з місцевого бюджету державному бюджету) було  відкориговано  проектну документацію по  вищезгаданому проекту. Умовою виділення коштів на будівництво з ОФОНПРС є співфінансування даного заходу із державного бюджету.

Після обговорення, комісією підтримано  проект  рішення екологічної комісії  щодо Переліку та рекомендовано до затвердження на сесії обласної ради.