Паспортизація водойм Полтавщини триває

Фахівцями Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області проведено обстеження та топографо-геодезичні вишукування на водному об’єкті орієнтовною площею 8,2010 га, що розташований за межами с. Брусове на території Семенівської селищної територіальної громади Кременчуцького району.

В ході робіт на водоймі виконано геодезичну зйомку площі водного дзеркала та контрольні проміри глибини ставка, його візуальне обстеження та інструментарні заміри гідротехнічних споруд.

Виготовлення паспорта проводиться з дотриманням вимог  «Порядку розроблення паспорта водного об’єкта», затвердженого Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 18.03.2013 за № 99 (зі змінами). Цей Порядок спрямовано на встановлення технічних параметрів водного об’єкта, гідрологічних характеристик річки (водотоку), регламентацію експлуатаційної діяльності на водних об’єктах  для забезпечення сталого використання усіх ресурсів, пов’язаних з існуванням водойми, надійності функціонування споруд і для підвищення ефективності їх використання.

Наявність паспорта водойми є  однією із головних умов надання водних об’єктів у користування на умовах оренди.