Презентація та обговорення кінцевих версій проєктів Планів управління річковими басейнами

Фахівці Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області взяли участь у  фінальній нараді для представників басейнових управлінь водних ресурсів з метою обговорення питань, які виникають на завершальному етапі підготовки проєктів планів управління річковими басейнами (далі – ПУРБ),  яка відбулася 07 листопада 2023 року в приміщенні Державного агентства водних ресурсів України.

Олексій Ярошевич та Катерина Мудра, як експерти Програми EU4 Environment: Water and Data акцентували увагу присутніх на окремих моментах у ПУРБах, які потребують доопрацювання та вдосконалення. Зокрема, зосередились на Розділі 4 Картування системи моніторингу, результатів програм моніторингу, що виконуються для поверхневих вод (екологічний і хімічний), підземних вод (хімічний і кількісний), зон (територій), які підлягають охороні, обговоренні картографічних матеріалів та додатків до ПУРБ.

Окрім того, відповідальні за підготовку ПУРБ презентували кінцеві версії проєктів планів управління кожного річкового басейну. Жваві дискусії, виправлення неточностей та звірка даних, так як, часу на доопрацювання залишилося зовсім небагато, адже відповідно до планів-графіків процесу розроблення плану управління річковим басейном, що затверджені наказом Міндовкілля від 27.11.2020 № 313 (зі змінами), кінцеві версії ПУРБ мають бути оприлюднені для громадського обговорення на строк не менше ніж 6 місяців, до 1 грудня 2023 року.