Відбулось засідання колегії Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області

27 березня у приміщенні актового залу Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області під головуванням начальника І.Еренбурга відбулось засідання колегії Офісу з порядком денним:

  • регіональні аспекти водного менеджменту у 2018 році та основні напрямки діяльності водогосподарських організацій на 2019 рік,
  • стан впровадження пілотного проекту «Плідна праця- гідна зарплата».

 

Під час роботи колегії презентовано доповіді керівників структурних підрозділів апарату та міжрайонних управлінь водного господарства про підсумки діяльності  у 2018 році та напрямки роботи  на  поточний рік.

Про роботу сектору у Полтавській області Держводагентства та нововведення щодо впровадження електронної послуги  оформлення дозволу на спецводокористування розповіла завідувач сектору І.Стельмах.

У підсумку засідання начальником Офісу І. Еренбургом акцентовано увагу на необхідності плідної співпраці водогосподарських організацій Полтавщини з органами державної влади,  місцевого самоврядування, новоствореними територіальними громадами щодо виконання своїх функціональних обов’язків та впровадження принципів інтегрованого управління водними ресурсами.