AQUA UKRAINE 2023

17 жовтня 2023 року відбулося урочисте відкриття XX Міжнародного форуму «AQUA UKRAINE». В.о. голови Держводагентства, Наталія Латиш, у вітальному слові зазначила, що фахівці водогосподарської галузі з перших днів війни докладають усіх зусиль для безперебійного забезпечення населення та секторів економіки водними ресурсами.

Міжнародний форум «AQUA UKRAINE» відвідали фахівці Басейнових управлінь водних ресурсів та інших водогосподарських організацій, зокрема і представники Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області на чолі з начальником Олександром Монастирським були присутні на заході.

Ключовою темою виставкового стенду Державного агентства водних ресурсів України у 2023 році є управління водними ресурсами в умовах війни, зокрема на виставці була представлена мобільна лабораторія моніторингу якості води, передана в якості гуманітарної допомоги Європейської комісії від Словенського агентства довкілля Дністровському БУВР. Фахівці лабораторії моніторингу вод Західного регіону продемонстрували відвідувачам виставки її функціональні можливості, провівши аналіз проб води з різних річкових басейнів України.