Чергове засідання обласної архітектурно-містобудівної ради

30 травня у приміщенні Полтавської облдержадміністрації відбулось засідання обласної архітектурно-містобудівної ради. Під час заходу обговорено 8 питань, з них 6  генеральних планів розвитку населених пунктів Гадяцького району та 2 детальні плани розвитку окремих територій цього району.

У обговоренні порядку денного прийняв участь заступник начальника відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки РОВР у Полтавській області О.Чмир.

Розробка планів дозволяє розглянути перспективи розвитку всіх галузей: освіти, медицини, аграрної, водопостачання і водовідведення, впорядкування водних об’єктів і річок. Для ефективного містобудівного використання потрібно правильно визначити території, їх функціонально-планувальну структуру, функціональне зонування.

Довідка: Генеральний план — це головний документ населеного пункту, який визначає основні засади його функціонально-планувального розвитку. Після надання протоколу засідання ради, проекти йдуть на доопрацювання та формуються з урахуванням зауважень і побажань. Згодом документацію віддають замовникам. А вже у перспективі міські, селищні і сільські ради затверджують їх на своїх сесіях.