Чергове засідання сесії Полтавської обласної ради

6 липня 2021 року відбулось пленарне засідання п’ятої сесії VIII скликання Полтавської обласної ради, на якому було розглянуто ряд важливих для розвитку Полтавщини питань. Стосовно екологічного напрямку внесено зміни до Переліку природоохоронних заходів для фінансування з фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавщини в 2021 році. Заплановано профінансувати понад 60 заходів.

Депутатами підтримано наміри щодо продовження робіт з берегоукріплення Кременчуцького водосховища в районі с. Мозоліївка Глобинського району у 2021 році. На разі, за кошти, виділені з обласного Фонду охорони навколишнього природного середовища, заплановано проведення коригування проектно-кошторисної документації на наступну чергу будівництва по об’єкту «Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі с. Мозоліївка Глобинського району Полтавської області».

 

 

Також  виділено кошти із обласного фонду на розчистку та поліпшення екологічного стану р. Удай в адміністративних межах Дейманівської сільської ради Пирятинського району Полтавської області,  де будівництво ведеться за проектною документацією розробленою фахівцями РОВР у Полтавській області.