Генеральні плани забудови населених пунктів

В Полтавській обласній державній адміністрації 19 грудня 2019 року відбулося чергове засідання архітектурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури.

Головні інженери проектів, замовники – голови сільських та селищних рад, представники територіальних громад, районні архітектори виносили на обговорення проектні матеріали із генеральних планів забудови та зонування сільських населених пунктів області, детальних планів частини окремих територій із розміщенням торгівельно-складських приміщень, артезіанських свердловин та мереж водопостачання в селах області, об’єктів соціального спрямування.

Особливу увагу при розгляді членами архітектурно-містобудівної ради та обговоренні було, зокрема, зосереджено на дотриманні усіх нормативних вимог до детальних планів територій для розміщення сортувальних станцій твердих побутових відходів за межами населених пунктів.

Чергою дня було обговорено та запропоновано до закінчення проектування, внесення змін та доповнень, окремої деталізації та ін. 11 об’єктів в населених пунктах та за їх межами в Гадяцькому, Карлівському, Козельщинському,. Кременчуцькому, Машівському та Шишацькому районах.

В роботі архітектурно-містобудівної ради прийняв участь заступник начальника відділу технічно-інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області В.Кириленко.