Ігоря Еренбурга призначено на посаду начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів

Відповідно до наказу Держводагентства від 4.09.2018 року №205-ос Ігоря Еренбурга призначено на посаду начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів.

5 вересня в актовому залі Полтавського облводресурсів Першим заступником Голови Держводагентства М.Хорєвим офіційно представлено начальника Полтавського обласного управління водних ресурсів Еренбурга Ігоря Юрійовича. У заходах приймали участь Голова Полтавської обласної державної адміністрації В.Головко, начальники міжрайонних управлінь водного господарства, фахівці Полтавського облводресурсів.

Під час виступу М. Хорєв ознайомив присутніх з першочерговими завданнями, які поставлені перед управлінням та звернув увагу на необхідність збільшення обсягів зрошення.
З привітальним словом виступив Голова Полтавської ОДА В. Головко, який наголосив про підтримку стосовно вкладень у розвиток водного господарства області, в тому числі і зрошення, для створення комфортних умов праці аграрного сектору Полтавщини та покращення роботи з пожежної безпеки в області.

Очільники Держводагентства та області щиро подякували колишньому начальнику управління В. Фомичову за 26-річний період плідної роботи на цій посаді.
Насамкінець І. Еренбург виступив з промовою, у якій звернувся до колективу Полтавського облводресурсів, побажав усім плідної роботи та взаєморозуміння.