Лекція з питань декларування 2021

16 лютого 2021 року  відбулась лекція з суб’єктами декларування РОВР у Полтавській області щодо особливостей подання  електронних декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

В ході лекції уповноваженим з антикорупційної діяльності Офісу Баликою Ю.О.  наголошено на необхідності перевірки електронної поштової скриньки, терміну дії та працездатності електронного цифрового підпису для роботи у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування та надано роз’яснення щодо заповнення окремих розділів електронної декларації,   уникнення помилок, а також вирішення певних спірних питань, які можуть виникнути при заповненні та поданні декларації.

По завершенню лекції присутніх попереджено про відповідальність за неподання, несвоєчасне подання декларацій, а також за висвітлення в них завідомо неправдивих відомостей.

Кожен з присутніх на лекції  мав можливість отримати відповіді на поставлені запитання.