Нарада з питань реконструкції Максимівської зрошувальної системи

В умовах глобальних кліматичних змін дуже важливим для розвитку українського агропромислового комплексу є відновлення зрошення.

З цією метою водогосподарники Полтавщини неодноразово порушували питання з приводу відродження роботи Максимівської зрошувальної системи, побудованої у 1976 році у Кременчуцькому районі на площі 1086 гектарів, яка на даний час законсервована.

27 лютого на території насосної станції Максимівської зрошувальної системи проведено робочу нараду з питань можливості реконструкції зазначеної системи. За підсумками наради вирішено розробити проектно-кошторисну документацію для подальшого прийняття найбільш доцільних рішень У нараді взяли участь начальник Кременчуцького міжрайонного управління водного господарства О. Федоренко представники проектної організації, сільгосптоваровиробників.

Приймаючи до уваги зацікавленість аграріїв у підвищенні ефективності вирощування сільськогосподарської продукції та розвитку інфраструктури в цілому, необхідно розуміти важливість реконструкції зрошувальних систем, відновлення їх потенціалу.