Обстеження річок

Між населеними пунктами Запсілля та Омельник Омельницької ТГ Кременчуцького району, у зв’язку з потраплянням невідомої речовини  у русло р. Псел  09.07.2023 стався  масовий замор рибних біоресурсів.

З метою моніторингу ситуації, що склалася, 18.07.2023 фахівцями Офісу було проведено відбір проб у місці надзвичайної ситуації та у місцях нижче по руслу р. Псел, а саме в районі мосту через р. Псел біля с. Дмитрівка Горішньоплавнівської ТГ та  в районі мосту через р. Псел автомобільної дороги /М-22/ Соснівка-Кременчук – Горішні Плавні.

При проведені лабораторно-інструментальних замірів на вміст  розчиненого кисню у пробах води, зафіксовано незначне відхилення від норми. Про результати аналізів щодо хімічних та фізико-хімічних показників у відібраних пробах води буде повідомлено згодом.

При візуальному обстежені русла річки Псел та її прибережної території в місцях відбору проб тільки в районі мосту через р. Псел біля с. Дмитрівка Горішньоплавнівської ТГ було виявлено невелику кількість загиблої риби.