Обстежено Машівську зрошувальну систему

Спеціалістами Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області разом із працівниками Новосанжарського міжрайонного управління водного господарства на чолі із начальником офісу І.Еренбургом 15 листопада проведено виїзну перевірку стану збереження, проведення ремонтів, підготовки до зимових умов експлуатації насосних станцій і окремих гідроспоруд Машівської зрошувальної системи в Машівському, Новосанжарському районах Полтавської та Магдалинівському районі (ГНС) Дніпропетровської областей.

 

Увага зверталася на стан дахів, засклення та утеплення приміщень ГНС, НС-1 – НС-4, на дільницях та виробничій базі. Оглянуто столярний цех, насосні станції СНП 500/10 та стан захисних дамб із гвинтовими затворами біля р.Оріль в с.Нехвороща, ремонти покрівлі та стін майстерні адмінбудинку, майстерні та блоку складів із гаражами експлуатаційної дільниці в с.Соколова Балка.

 

Проведено окремі ремонти приміщень виробничої бази МУВГ в с.Нові Санжари. В адмінбудинку та вбудованих майстернях розпочато опалювальний сезон. Є змога, при необхідності, переходити із газового опалення на окрему міні котельню на твердому паливі. Необхідна кількість дров та вугілля для цього в управлінні зарезервовано.

 

В приміщенні актового залу І.Еренбургом було проведено зустріч із колективом МУВГ та коротку підсумовуючу нараду із окресленням головних завдань на ближчі періоди діяльності управління.