Охорона праці

На підставі наказу Держводагентства України від 12.12.2018 року № 944 проведено важливий профілактичний захід – навчання та перевірка знань посадових осіб, інженерно-технічних працівників водогосподарських організацій правил і законодавчих актів з охорони праці з метою запобігання нещасних випадків на виробництві. Так, 16 – 18 жовтня 2019 року в актовій залі дорадчого центру РОВР у Полтавській області навчалися керівники Кременчуцького, Новосанжарського та Хорольського міжрайонних управлінь водного господарства, їх заступники, головні механіки, головні енергетики, начальники експлуатаційних дільниць і окремих відділів, провідні інженери з охорони праці та інший інженерно-технічний персонал апарату РОВР у Полтавській області загальною кількістю 39 чоловік.

В організації навчань прийняли участь спеціалісти Центру підвищення кваліфікації працівників водного господарства к.т.н., доцент кафедри В.Сторчак, к.м.н. доцент кафедри А.Стовбун, головний спеціаліст відділу з енергоефективності, охорони праці та господарського забезпечення Держводагентства – керівник служби охорони праці О.Лісовська.

На заняттях були розглянуті основні положення законів і нормативно-правових актів, питання загальнообов’язкового соціального страхування від нещасних випадків, електробезпеки, правил пожежної безпеки, правил безпеки систем газопостачання, безпеки на плавучих засобах, безпеки при роботі машино-тракторного парку, засобів малої механізації, безпеки роботи вантажопідйомних механізмів, комп’ютерної техніки, безпеки при будівельно ремонтних, доглядових та експлуатаційних роботах на водогосподарських об’єктах і гідротехнічних спорудах, а також надання першої медичної допомоги потерпілим внаслідок виробничих травм.

Високий рівень проведених занять та відповідальне ставлення всіх учасників до профілактичного заходу підтвердили проведені підсумкові іспити після проведення навчання. Всі працівники показали хороші знання з питань охорони праці і були атестовані комісією.