Переваги зрошувального землеробства обговорили на семінарі в Глобинському районі

1 серпня у с. Пронозівка Глобинського району було проведено семінар-нараду з питань відновлення зрошувальних систем Полтавської області та ефективного використання сучасних технологій для вирощування сільськогосподарських культур.

Відбувся захід на базі СТОВ СТП «Надія», ТОВ «Рост Агро» та СТОВ «Дніпровський край». Організаторами виступили Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації та Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області.

Учасники семінару подивилися, як працюють дощувальні машини на полях сої та кукурудзи. Оглянули роботу Градизької зрошувальної системи та насосної станції СА-2, СА-3. Спеціалісти з питань зрошення розповіли про роботу оснащення в поточному році й перспективи на 2020 рік.

Після завершення огляду об’єктів зрошувальної системи відбулась пленарна частина семінару. Зокрема, директор Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Сергій Фролов поінформував про розвиток і перспективи зрошувального землеробства на Полтавщині. В.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Н. Кавіцька доповідала про роботу державних фондів Градизької зрошувальної системи та основні напрямки  діяльності та намічені завдання на 2020 рік. На підтримку зрошувального землеробства виступив директор ТОВ «Рост Агро» Михайло Бернацький. Він розповів про переваги зрошувального землеробства з власного досвіду.