Підвищення кваліфікації

 

З такою метою працівники Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області згідно із затвердженими графіками пройшли навчання в Центрі підвищення кваліфікації працівників водного господарства у м. Києві та отримали відповідні сертифікати.

Зокрема, завідувач лабораторії моніторингу вод та ґрунтів офісу О. Підберезна в рамках навчальної програми була ознайомлена з питаннями впровадження директив Європейського союзу у сфері якості води і управління водними ресурсами України та вимогами до випробувальних лабораторій, процесів вимірювань відповідно до європейських стандартів;

 

Головний ревізор РОВР у Полтавській області Л.Штандель пройшла навчання за програмою «Вдосконалення системи внутрішнього контролю у водогосподарській галузі в сучасних економічних умовах».

Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області висловлює щиру подяку директору Центру підвищення кваліфікації Т.Капусті і його колективу та фахівцям Держводагентства за поданий вагомий матеріал відповідно до сучасних вимог.