Подати звіт про використання води тепер можна онлайн на порталі електронних послуг Держводагентства

З 28 вересня 2020 року, скористатися новою послугою онлайн-звітування можна через електронний кабінет водокористувача на сайті e-services.davr.gov.ua.

Із запуском модуля подання онлайн-звіту про використання води, водокористувачі отримали повний перелік електронних послуг зі спецводокористування, включаючи отримання, внесення змін та анулювання дозволу на спецводокористування, які доступні на сайті Держводагентства від березня 2019 року.

Запровадження е-звітності дозволить:

  • мінімізувати кількість помилок у звітах. В онлайн-формі передбачено автоматичну перевірку формату та логічний контроль сум;
  • зробити процес подання звіту більш прозорим.  Водокористувач, що подав заявку, бачитиме всі етапи проходження свого звіту та його статус.

Запровадження онлайн-звітності стане першим кроком до публікації інформації щодо водокористування у форматі відкритих даних.

Послуга онлайн-звітування розроблена Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України спільно з Міністерством цифрової трансформації України та Державним агентством водних ресурсів України, за підтримки проєкту USAID/UK aid TAPAS Project/Прозорість та підзвітність у держуправлінні та послугах. Проєкт реалізовано спільно з  Фонд Східна Європа.

Детальніше на вебсайті Міністерства: https://cutt.ly/Rf0qcJv