Поливний сезон в розгарі!

Неймовірно спекотна погода липня  продовжує бити всі рекорди, а у водокористувачів «гаряча пора» підтримки росту  сільськогосподарських  культур,  з метою отримання  майбутніх високих врожаїв.  Для цього вчасно та у достатній кількості на поля подається вода  на зрошення культур. Так, зокрема, у 2021 році по Полтавській області укладено 9 договорів про надання послуг із забору води на полив  по Градизькій  і Карпівській зрошувальних системах у Кременчуцькому районі на площі 4668 га.

Станом на 19 липня державними зрошувальними системами було подано 2133,278 тис. м3 води на полив сільськогосподарських  культур. Дощувальною технікою водокористувачів здійснено зрошення 3010,9 га та проведено 7164,6 гектарополивів. В роботі були задіяні усі 7 насосних станцій та 30 дощувальних машин.

Також, Офісом у поточному році укладено 9 договорів, щодо надання послуг з двобічного регулювання водно-повітряного режиму на осушених землях Полтавської області на площі 3,44 тис. га.  Станом на 19.07.2021 року здійснено регулювання на площі 1,64 тис. га.

Полив на заході сонця гібридної кукурудзи ТОВ «Відродження» на землях Карпівської зрошувальної системи.