Про системи поливу

19 травня спеціалістами служби енергоефективності, охорони праці та відділу з управління інфраструктурою Офісу було здійснено виїзд на насосні станції Куйбишівської ЗС, які розташовані у Миргородському районі. Мета виїзду – обстеження стану об’єкту після влучання блискавки у повітряну лінію 35 кВ та у трансформаторну підстанцію НС-2 з напругою 35 кВ.

Під час обстеження НС-2 Куйбишівської ЗС було виявлено: пошкодження високовольтних запобіжників, механічної частини приводів роз’єднувача, руйнування опорних ізоляторів, обгорання сигнального фарбування струмопроводів, приводів та роз’єднувача. Комісією було зафіксовані руйнування та визначено потребу в матеріалах для відновлення роботи насосної станції. Також під час поїздки спеціалісти РОВР у Полтавській області провели технічний огляд стану будівель, споруд та прилеглої території НС-1 та НС-2. За результатами обстежень було складено відповідні акти.

На сьогоднішній день Куйбишівська ЗС законсервована, проте при наявності зацікавлених водокористувачів та співпраці з Офісом є реальна можливість відновити подачу води для здійснення поливу сільськогосподарських культур.