Продовжуємо співпрацю з виконавчим комітетом Полтавської міської ради

Згідно з розпорядженням голови Полтавської обласної державної адміністрації №127 від 25.02.2019 «Про стан гідротехнічних споруд водних об’єктів (водосховищ і ставків) на території Полтавської області», органами місцевого самоврядування проводяться роботи з інвентаризації штучно створених водних об’єктів для визначення технічного стану гідротехнічних споруд, а також їх приналежності.

20 листопада під головуванням секретаря міської ради О. Шамоти відбулося засідання виконавчого комітету Полтавської міської ради. У заході приймали участь начальник інспекції по контролю за благоустроєм,  екологічним та санітарним станом міста Полтава А.Тонконог, голова Шевченківської районної у м. Полтаві ради Д.Задворкін, керівники структурних підрозділів виконкому та депутати Полтавської міської ради, представники Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області, громадськість, журналісти.

Одним із питань порядку денного було  «Інвентаризація водних об’єктів (ставків) та їх гідротехнічних споруд в місті Полтава».

Заступник начальника РОВР у Полтавській області О.Монастирський зазначив про необхідність проведення інвентаризації водних об’єктів та їх гідротехнічних споруд у територіальних межах м. Полтава, що дасть змогу оцінити їх технічний стан, водопропускну спроможність  і прискорить вирішення питання щодо передачі водойм та їх гідроспоруд на баланс міста та готовність спеціалістів РОВР у Полтавській області надати допомогу районним комісіям.

Після проведення інвентаризації виконавчий комітет Полтавської міської ради планує забезпечити утримання водних об’єктів і створити нове комунальне підприємство або відділ у складі управління житлово-комунального господарства.