Прибирання аварійних дерев

На території Кременчуцької дільниці РОВР у Полтавській області розташовано дві відомчі комплектні трансформаторні підстанції КТП-59 та КТП-519 із трансформаторами потужністю по 160 кВА для електропостачання адміністративно-господарських, складських приміщень, різних майстерень на виробничі

й базі та котельні, що відноситься до міськкомунуправління та частини прилеглої житлової забудови.

На вимогу електропостачальної організації – АТ «Полтаваобленерго» спеціалістами дільниці із залученням засобів малої механізації (бензопили, кущорізи) власними силами та механізаторами із Броварок проведено спилювання і очищення від сухих аварійних тополь, кущів та стихійної порослі деревини на території виробничої бази дільниці. Гілки дерев вже сягали на висоту до дротів повітряної лінії електромереж ПЛ-10 кВ, що проходить впродовж огорожі території довжиною понад 400 м та могли бути причинами їх коротких замикань. Роботи проводилися із дотримання усіх правил безпеки, при попередньому знеструмленні електромережі.

Попередньо, за спільної домовленості, спеціалістами КП «Благоустрій Кременчука», Департаменту житлово-комунального господарства та відділу екологічної безпеки виконкому Кременчуцької міської ради було оглянуто територію та складено відповідного акту на видалення зелених насаджень.