Питання порядку денного – стан пожежної безпеки в екосистемах України

7 травня в режимі відеоконференції під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Г. Зубка відбулося засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, під час якого, зокрема, розглядалися питання стану пожежної безпеки в екосистемах України.

У засіданні взяли участь т.в.о голови облдержадміністрації Р.Товстий, начальник Головного управління ДСНС України у Полтавській області В. Салогуб, начальник управління з питань цивільного захисту Полтавської облдержадміністрації В. Стеблянко, в.о.заступника начальника РОВР у Полтавській області В.Кириленко, керівники обласних організацій – члени обласної комісії ТЕБ та НС.

Г. Зубко наголосив, що лише за перший квартал 2019 року на території України виникло понад 14 тисяч пожеж – це половина від кількості пожеж, які відбуваються щорічно. Територія, яку охопили пожежі становить понад 14 тис. га. Він звернув увагу всіх підрозділів ДСНС на місцях, органів місцевого самоврядування, а також Мінагрополітики і Мінприроди в областях для спільного об’єднання їх зусиль у попередженні та подоланні пожеж.

 

В процесі обговорення головуючим запропоновано взяти до уваги інформацію голови Держводагентства І.Овчаренко про необхідність цільового виділення коштів на збільшення аварійного запасу матеріалів та надати лист – доручення Міністерству фінансів із цього питання.

 

На засіданні затвердили План протидії загрозам та реагування на надзвичайні ситуації, пов’язані з пожежами.