Питання щодо стану р. Псел розглянуто на  засіданні постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

14 березня у режимі відеоконференції під головуванням Євгена Корфа відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

У засіданні взяли участь голова обласної ради Олександр Біленький (у режимі відеоконференції), заступник начальника обласної військової адміністрації Олексій Бруслик, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Олександр Монастирський, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів обласної військової адміністрації, виконавчого апарату обласної ради, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, представники мисливських господарств, громадськість.

Відповідно до порядку денного розглянуто питання про вплив гідровузлів на екологічний стан р. Псел на території Полтавської області.

У підсумку засідання комісією рекомендовано Департаменту екології та природних ресурсів ОВА спільно з Регіональним офісом водних ресурсів у Полтавській області: опрацювати пропозиції, надані за результатами наради при голові обласної ради щодо впливу гідровузлів на екологічний стан р. Псел на території Полтавської області, розглянути можливість фінансування заходів щодо відновлення і підтримання гідрологічного стану та поліпшення екологічного стану р. Псел на території Полтавської області та надати Полтавській обласній раді пропозиції щодо його врегулювання.