Розчистка річки Коломак на Полтавщині

15 листопада відбувся контрольний виїзд відповідальних працівників РОВР у Полтавській області до с. Затурине Полтавського району для здійснення технічного нагляду за дотриманням вимог проекту при реалізації природоохоронного заходу по розчистці р.Коломак  (1-а ділянка).

На замовлення Ковалівської сільської ради у 2015 році ТОВ «Фірма НАДАН» виготовлено робочий проект по упорядкуванню р. Коломак на ділянках за межами сіл Затурине, Андрушки та Макухівка на землях Ковалівської сільської ради Полтавського району.

Мета проекту – відновлення гідрологічного режиму та поліпшення санітарного стану річки і староріччя на чотирьох сумісних ділянках, загальною довжиною 4,4 км.

Необхідність здійснення цього заходу підтверджена у розроблених Державним проектним інститутом «Дніпродіпроводгосп» передпроектних матеріалах (ТЕО) на упорядкування всієї р. Коломак, що протікає в межах Полтавської області.

В поточному році, після отримання (відповідно до статті 86 Водного Кодексу України) усіх дозвільних матеріалів, проект почав реалізовуватись.