Розгляд проблемних питань щодо стану водних об’єктів в м. Полтава

15 листопада відбулося засідання постійної комісії Полтавської міської ради з питань регулювання земельних відносин, охорони довкілля, природокористування, яку провів її голова О.Кісільов. На засіданні комісії були присутні секретар міської ради О.Шамота, перший заступник і заступник міського голови, голови районних у м. Полтаві рад, керівники управлінь та відділів міськвиконкому, представники обласних служб.

Під час засідання було розглянуто ряд питань щодо організації робіт по забезпеченню належного екологічного та санітарного стану річок Ворскла і Тарапунька в межах міста Полтава та, зокрема, в районі залізничного мосту; проведення робіт по укріпленню берега річки Ворскла для захисту від шкідливої дії вод і берегообвалення житлових будинків, будівель і споруд та земельних ділянок по вул. Надворсклянській; проведення робіт по паспортизації водних об’єктів розташованих на території міста та прийняття їх гідротехнічних споруд на баланс відповідних служб виконкому міської ради; передача водних об’єктів і земельних ділянок у користування на умовах оренди. Також розглянуто питання про забезпечення фінансуванням робіт з екологічного і санітарного поліпшення, розчистки і берегоукріплення річок Ворскла та Тарапунька.

У роботі комісії та обговоренні питань порядку денного прийняв участь заступник начальника відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області О. Чмир.

По вищезгаданих питаннях комісією надано доручення відповідним управлінням і службам виконкому міської ради щодо їх вирішення.