Сформовано басейнову раду середнього Дніпра

31 жовтня у м. Києві відбулися збори зацікавлених сторін щодо формування басейнової ради середнього Дніпра.

До складу басейнової ради включено 84 особи, які представляють інтереси 9 областей – Київської, Черкаської, Житомирської, Полтавської, Вінницької, Кіровоградської, Чернігівської, Сумської, Дніпропетровської та м. Києва.

Від Полтавської області до складу басейнової ради увійшли – заступник голови Полтавської облдержадміністрації Р. Товстий, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області І. Еренбург, представники водокористувачів: ПрАТ «Велика Круча», громадські організації: Полтавська обласна організація товариства меліораторів та водогосподарників України, «Екологічна рада Полтавщини» та інші.

Головою басейнової ради середнього Дніпра обрано віце-президента компанії «Укрбудінвест» В.Максименка. Заступником голови начальника Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра – М. Урупу.

Учасниками заходу ухвалено проект Положення про басейнову раду, а також вирішено провести наступне засідання басейнової ради на Черкащині, де буде розглянуто пропозиції щодо формування плану роботи басейнової ради на 2019 рік, або на І півріччя 2019 року зокрема.

Наприкінці засідання І.Овчаренко зазначила: «У нас сьогодні створена дев’ята басейнова рада, і вона є найбільшою. Відповідно, цьому колегіальному органу доведеться багато і плідно працювати для досягнення «доброго» екологічного стану водних ресурсів, а також їх раціонального використання у басейні середнього Дніпра».