Спільна праця має результат!

Враховуючи звернення народного депутата Верховної Ради України Олексія Мовчана та місцевих жителів с. Федорівка Кременчуцького району, здійснено робочий виїзд заступника начальника Офісу Шелеста Романа та начальника відділу водних об’єктів, басейнової взаємодії та техногенно-екологічної безпеки Чмиря Олександра по питанню стану річки Хорол, існуючих водорегулюючих споруд на руслі річки, забезпечення питною водою жителів села Федорівка та незаконного проведення гідротехнічних робіт – перегородження насипними земляними та з бетонних плит глухими греблями русла річки.

Огляд проводився в присутності представника апарату Глобинської міської територіальної громади, старости Куп’єватівського старостинського округу, в. о старости Федорівського старостинського округу та жителів с. Федорівки.

Обстежено ділянки русла річки Хорол, шлюзів-регуляторів на ній в селах Майданівка (ШР №2) та Федорівка (ШР №1), обхідних каналів біля шлюза-регулятора №2 в с. Майданівка.

Також, спеціалістами Офісу додатково обстежено русло річки Хорол за межами села Радалівка Глобинської міської ТГ на ділянці між шлюзом-регулятором № 4 і с. Радалівка.

За результатом виїзду спеціалістами Офісу було надано вичерпні відповіді та пояснення жителям с. Федорівка, обговорено шляхи їх вирішення спільними зусиллями зацікавлених сторін.

Крім того, всі порушення природоохоронного законодавства зафіксовані і, згідно чинного законодавства, надіслані до правоохоронних органів та Кременчуцької РВА з проханням здійснити перевірки, виявлення і притягнення до відповідальності винних осіб та вирішити питання ліквідації самовільно насипаних гребель на річці Хорол в Кременчуцькому районі.