Спільне засідання комісій обласної ради з питань аграрної політики та екології

18 жовтня в селищі Шишаки під головуванням В.Капленка та І.Горжія відбулося виїзне спільне засідання постійних комісій обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин; з питань екології та раціонального природокористування.

В засіданні та огляді об’єктів, що будуються в районі, взяли участь депутати обласної ради, голова Шишацької райдержадміністрації В.Іваненко, голова Шишацької районної ради В.Сафонов, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та територіальних підрозділів виконавчої влади.

На черзі дня висвітлювалися такі питання:

1. Про розчистку і берегоукріплення нижнього ставка у національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя в с.Гоголево Шишацького району

2. Розчищення русла р.Псел від сухостійних дерев в районі Шишацької ГЕС на території Шишацької селищної ради (останнє – починаючи із 2019 року).

В розгляді зазначених питань прийняв участь та виступив в.о. заступника начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області В.Кириленко.

Для берегоукріплення нижнього ставка у національному музеї-заповіднику М.В.Гоголя в с.Гоголево із фонду охорони навколишнього природного середовища Полтавської області в 2018 році виділено 5,8 млн.грн. Ці роботи із використанням поліетиленового шпунтового матеріалу за хороших погодних умов необхідно встигнути зробити в поточному IV кварталі цього року.

Після обговорення інформації депутати ухвалили вищевказані питання додатково вивчити та в подальшому розглянути на засіданнях профільних комісій.