Співпраця з органами місцевого самоврядування та водокористувачами

У рамках тісної співпраці Офісу з органами місцевого самоврядування та водокористувачами, заступник начальника Офісу Роман Шелест, начальник відділу водних об’єктів, басейнової взаємодії та ТЕБ Олександр Чмир та провідний геодезист Офісу Сергій Андрієць здійснили виїзд на Великобагачанську МГЕС у селище Велика Багачка Миргородського району.

Мета поїздки: спільне перевлаштування водомірної рейки на Великобагачанському шлюзу-регуляторі з метою уникнення спірної ситуації щодо рівня води у верхньому б’єфі водосховища. Роботи по встановленню рейки були проведенні спільно з представниками ТОВ «Гідроенергоресурс» та місцевої громади.

Офіс, відповідно до Положення та з метою раціонального використання водних ресурсів, з урахуванням екологічних вимог та інтересів усіх водокористувачів, забезпечує у межах компетенції контроль за дотриманням встановлених режимів роботи водосховищ, зокрема на Великобагачанській МГЕС.

Дотримання водокористувачами, зокрема ТОВ «Гідроенергоресурс», рівня, встановленого Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ комплексного призначення та водогосподарських систем річок Сула, Псел, Ворскла, є однією з важливих умов недопущення підтоплення домоволодінь та земельних ділянок, розташованих на правому березі р. Псел по вулицях Набережна, Тітова та Перше Травня селища Велика Багачка.