Співпраця з водокористувачами

25 березня в актовому залі Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області відбулася зустріч робочої групи на чолі з начальником БУВР середнього Дніпра  М.Урупою, за участі начальника БУВР річок Приазов’я В.Шляховчука, начальника РОВР у Черкаській області М.Шведенка, в.о.начальника РОВР у Полтавській області О.Монастирського з представниками аграріїв, які згідно договорів використовують воду на зрошення у Полтавській області.

Метою зустрічі, в першу чергу, було налагодження співпраці та конструктивного діалогу між сільгоспвиробниками та водогосподарниками Полтавської області.

Основне питання, яке було порушено в ході зустрічі, стосувалось готовності водогосподарсько-меліоративного комплексу області до проведення поливної кампанії 2021. Зокрема, обговорено стан готовності насосно-силового обладнання  до забору води на полив сільськогосподарських культур та формування тарифу на дані послуги.

За результатами наради сторони визначили напрями для подальшої спільної роботи з метою ефективного використання потенціалу зрошення, збільшення урожайності та розвитку аграрного сектору в Полтавській області.

Всі присутні водокористувачі погодились з тим, що взаєморозуміння та партнерські відносини між ними та водогосподарськими організаціями є запорукою гарної роботи по вирощуванню врожаю 2021.