СПІВПРАЦЮЄМО з ТОВ “НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС”

24 березня Олександром Монастирським разом із представниками компанії ТОВ “Науково-виробниче підприємство “ЕНЕРГО-ПЛЮС” здійснено виїзд на  Градизьку зрошувальну систему для огляду технічного стану насосних станцій та вирішення ключових питань, необхідних для розробки проекту автоматичної системи управління технологічним процесом (АСУ ТП) поливу  сільськогосподарських культур на полях зрошення.

Система поливу, яка враховує особливості вирощування культур та має автоматизований контроль за вологістю ґрунту та кліматичними умовами є запорукою досягнення максимальної врожайності. Такі системи є економічно вигідними за рахунок можливості контролювати використання ресурсів для поливу: енергії, води, робочої сили ‒ при цьому не зменшуючи врожайність культур.

За допомогою з’єднання відповідних датчиків і підключення в систему контролерів через відповідний інтерфейс, на комп’ютері можна візуалізувати та автоматизувати процес, що слідкує за режимом поливу та створити реальну систему автоматизації зрошення сільськогосподарських культур. Крім того, система забезпечить повну інформацію про витратну частину як води так і коштів, для всіх періодів роботи системи.

За підсумком обговорень, вирішено надалі співпрацювати та всіляко сприяти ТОВ “НВП “ЕНЕРГО-ПЛЮС” у розробці та впровадженні АСУ ТП на полях Градизької зрошувальної системи.