Стан водних об’єктів, гідроспоруд, лісового господарства – ці та інші питання розглянула профільна комісія обласної ради

26 травня під головуванням В. Капленка відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань аграрної політики та земельних відносин.

У засіданні взяли участь: заступник голови обласної ради А. Ханко, заступник голови облдержадміністрації Є. Греков, депутати Полтавської обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, начальник Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області О.Тарахкало.

Під час засідання розглянуто ряд важливих питань екологічного напрямку, зокрема, про стан  водойм Полтавщини, їх використання та розвиток рибного господарства в  області.

О. Тарахкало, у своїй доповіді зазначив, що 90% гідротехнічних споруд на водних об’єктах Полтавської області не мають балансоутримувача та є безгоспними, що негативно впливає на їх функціонування.  Закріплення безгосподарських гідроспоруд є доцільним для послідовного проведення  робіт по їх реконструкції та ремонту, що, в свою чергу, необхідно для запобігання виникненню аварійних і надзвичайних ситуацій, які можуть нести загрозу життю людей, довкіллю  та інфраструктурі населених пунктів. За висновками проведеної інвентаризації, на сьогоднішній день, з 2163 гідротехнічних споруд – 262 перебувають в аварійному стані та потребують відновлення.