Технічна рада про розширення площ поливів

25.03.2021 року в Регіональному офісі водних ресурсів у Полтавській області відбулося засідання технічної ради з питання погодження підключення другої дощувальної машини «Otech» ТОВ «Лан-Агро» до існуючих мереж трубопроводів Градизької зрошувальної системи.

ТОВ «Лан-Агро» вже здійснював полив с/г культур у 2020 році на площі 88 га. На сьогоднішній день фахівцями Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області розглянуто проєкт «Нове будівництво меліоративної системи для ТОВ «Лан-Агро» за межами населеного пункту у адміністративних межах Глобинської міської ради Глобинського району Полтавської області» з розширенням площ поливу до 145 га. Водокористувачем додатково надані всі необхідні матеріали, креслення та погодження.

Визначено, що гідравлічний розрахунок та параметри мережі магістрального і польових трубопроводів, потужність насосно-силового обладнання СА-2 Градизької зрошувальної системи за параметрами пропускної спроможності дозволяють зазначене підключення. Встановлено точку підключення на ПК 6+93 на трубопроводі внутрішньогосподарської мережі 1-1Кр9 Градизької зрошувальної системи.

Точка водовиділу буде обладнана лічильником обліку води відповідно до раніше наданих технічних умов.

Проєкт пройшов необхідну низку узгоджень та експертиз. Розроблено та погоджено позитивним висновком Департаменту екології та охорони довкілля звіт з оцінки впливу на довкілля. У відповідності із діючим законодавством опубліковано та пройшли публічні обговорення заходу.

Після широкого обговорення, технічна рада одноголосно прийняла рішення щодо погодження ТОВ «Лан-Агро» зазначене підключення з намірами на довгу і плідну співпрацю.