Тижневик експлуатаційної діяльності станом на 17.08.2021

Триває виконання планових показників поточного ремонту та виконання ремонтно-доглядових робіт у 2021 році, зокрема:

працівниками  Новосанжарської дільниці з метою підтримання об’єктів інфраструктури Машівської зрошувальної системи в естетичному стані:

  • здійснено обкошування густої трав’яної рослинності та вирубку кущів на території насосних станцій  площею  7,8 га та вздовж магістрального каналу Машівської зрошувальної системи на площі 9,91га. Роботи проводились як вручну так і з використанням засобів малої механізації.

  • проведено фарбування шаф КРУН та нагнітаючих вентиляторів, скидних трубопроводів камери гребінки та гасителів гідроударів, що розміщені на ГНС Машівської зрошувальної системи. Також виконано фарбування конструктивних елементів на НС-2, НС-3, НС-4.  Проведено ремонт відмостки вхідної частини будівлі НС -2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

працівниками Кременчуцької дільниці для підвищення надійності роботи насосних станцій та підтримання у робочому стані каналів і аванкамер на державних меліоративних системах:

  • проведено поточний ремонт металічної рами щитового затвору розміщеного на ПК 82+50 магістрального каналу Градизької зрошувальної системи

 

 

 

 

 

  • здійснено очистку від мулу та сміття аванкамери НС-1 Карпівської зрошувальної системи.

  • на території насосних станцій ліквідовано наслідки негоди, а саме, проведено розчистку від повалених дерев

  • заготовлено дрова для обігріву приміщення НС-1 Карпівської зрошувальної системи в осінньо-зимовий період