Тижневик експлуатаційної діяльності станом на 28.07.2021

З метою сталого функціонування водогосподарсько-меліоративного комплексу Полтавщини працівниками дільниць РОВР у Полтавській області продовжуються роботи по підтримці об’єктів інфраструктури в технічно справному і естетично належному стані.

Працівниками дільниці по ремонту техніки та виконання ремонтно-доглядових робіт Офісу:

  • для боротьби з рослинністю на бермах відкритого каналу Машівської зрошувальної системи та на укосах захисної дамби в с. Нехвороща протягом тижня проведено обкошування жорсткої трави та вирубку чагарнику вручну, а також із застосуванням механізмів.

 

 

 

 

 

Працівниками Кременчуцької дільниці:

  • на НС-1 Карпівської зрошувальної системи проведено регламентні роботи – зачищення контактів на електромагнітних контакторах типу КТ6053 насосно-силових агрегатів. Роботи виконувались з дотриманням усіх правил техніки безпеки ПБЕЕС та ПТЕЕС.

 

 

 

 

 

  • проведено обкошування жорсткої трави вручну та вирубку густого чагарнику сокирою на бермах відкритого каналу Градизької зрошувальної системи на площі 820 м2

 

 

 

 

Офісом розпочато роботи по підготовці до осінньо-зимового  періоду. Проведено закупівлю твердого палива (вугілля) та розподілено по дільницям