Увага!!!

Останнім часом почастішали випадки несанкціонованого перекриття русел річок Полтавщини «насипними греблями».

Самовільне та непрофесійне проведення даних робіт може спричинити  виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру на водних об’єктах, особливо в період дощових паводків та весняної повені високої забезпеченості та привести до збитків у  різних галузях економіки, зокрема енергетичній, рибному та комунальному господарствах.

Негативним наслідком несакціонованого перегородження русел річок греблями з будівельних відходів та сміття є не тільки порушення гідрологічного режиму водних об’єктів, його замулення та заростання, а й значне  погіршення якості води, забруднення водойми , руйнування екосистеми річки.

До порушень законодавства причетні  як органи місцевого самоврядування, суб’єкти господарювання, так і окремі громадяни.

Щоб водні артерії Полтавського краю залишалися не лише на карті, а й у природньому середовищі, потрібен  ретельний контроль, свідомі господарі й активна позиція кожного з нас.

Регіональний офіс водних ресурсів просить всіх небайдужих у випадках виявлення фактів перекриття русел річок та перешкоджанню вільного доступу до водних об’єктів повідомити за тел. (0532) 52-79-73,  та надсилати фото на е-mail:vvo@poltavavodgosp.gov.ua або  0969216342 (viber)