УВАГА!!! Прийом звітності № 2ТП-водгосп (річна)

Відповідно до вимог статті 25 Водного кодексу України, наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015р. №78 затверджено Порядок ведення державного обліку водокористування, форма звітності № 2ТП-водгосп (річна) «Звіт про використання води».

Регіональний офіс водних ресурсів у Полтавській області здійснює прийом звітності за формою №2ТП-водгосп (річна) за адресою 36036 м. Полтава, вул. Коцюбинського, 6, кім. 40:

  • відділ ведення водного кадастру та моніторингу вод, тел. (0532)52-49-16;

Відділ ведення водного кадастру та моніторингу вод РОВР у Полтавській області розпочинає прийом звітів про використання води за 2019 рік:

  • з грудня 2019 року від садівничих та садівничо-городних товариств з власними насосними станціями, а також від водокористувачів-абонентів Міжрайонних управлінь водного господарства;
  • з січня 2020 року від інших водокористувачів.

Звіти будуть прийматися до 01 лютого 2020 року.

Відповідно до ст. 16, 25 Водного кодексу України з метою упорядкування питань, пов’язаних з веденням державного обліку водокористування для забезпечення складання державного водного кадастру за розділом «Водокористування», а також систематизації даних про забір та використання вод, скидання зворотних вод та забруднюючих речовин, наявність систем оборотного водопостачання та їх потужність, про діючі системи очищення стічних вод та їх ефективність, здійснюється  державний облік  водокористування шляхом подання водокористувачами звітів за формою №2ТП-водгосп (річна).

На підставі цієї статті Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 16.03.2015р. №78, затверджено Порядок ведення державного обліку водокористування. Цей порядок встановлює єдині правила ведення державного обліку водокористування, які є обов’язковими для фізичних та юридичних осіб, діяльність яких підлягає державному обліку водокористування (далі — водокористувачі).

Після прийому, опрацювання форми вся інформація узагальнюється та надається до Держводагентства України.