ВІДБУЛОСЬ ЗАСІДАННЯ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЕКОЛОГІЇ ТА РАЦІОНАЛЬНОГО ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ

28 березня відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонально природокористування, під головуванням І. Горжія. У роботі взяли участь заступник голови обласної ради А. Ханко, заступник голови ОДА Р. Товстий, начальник Полтавського обласного управління водних ресурсів В.Фомичов, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, управлінь та підприємств, представники громадськості.

Поряд з питаннями передбаченими порядком денним розглядались питання про хід виконання регіональних програм природоохоронного напрямку за минулий рік, затвердження Переліку природоохоронних заходів для фінансування з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2018рік.

З доповіддю про стан виконання у 2017 році заходів «Регіональної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро у Полтавській області на період до 2021року» виступив начальник Полтавського облводресурсів – Володимир Фомичов.

Проект рішення буде винесено на сесію обласної ради, яка відбудеться 12.04.2018р.