Відбулось засідання  технічної ради  РОВР у Полтавській області

13 березня 2020 року відбулось засідання  технічної ради  РОВР у Полтавській області.

       Порядком денним розглядались питання:

  • Погодження розроблених режимів роботи водних об’єктів на території Полтавської області з урахуванням екологічних вимог та інтересів водокористувачів, враховуючи гідрометеорологічну і водогосподарську обстановку, з метою раціонального використання водних ресурсів у 2020 році.

  Обговорювалось  ймовірне маловоддя в 2020 році та  можливе обмеження права водокористувачів відповідно до статті 45 Водного кодексу України, або змінених умов водокористування з метою забезпечення охорони здоров’я людей чи інших держаних інтересів.

  Завідувач сектору у Полтавській області Держводагентства Стельмах І.С. доповіла про погодження 436 режимів роботи водних об’єктів, зокрема 41 водосховища. Затверджені режими роботи водних об’єктів будуть надіслані орендарям та до органів місцевого самоврядування, в адміністративних межах яких вони розташовані.

 

  • Виконання пп.2.1 рішення  тридцять першої сесії сьомого скликання від 28.02.2020 року № 1294, яким передбачено берегоукріплення  Кременчуцького  водосховища  в районі  с.Мозоліївка  Глобинського  району  Полтавської області.

    Залучення коштів обласного бюджету дасть можливість завершити роботи на одній з найбільш небезпечних ділянок берегової лінії- район обрушення старого кладовища-  1 черзі будівництва(ПК0-ПК5+0).

    Першочергово вирішено обстежити вищезгадану ділянку кріплення берега, де існує незавершене будівництво.