Відновлення природних джерел

Витік кожної річки чи струмка починається саме з природного джерела. Тому потрібно завжди турбуватися про чистоту водних джерел, шанобливо ставитися до річок, озер, криниць, природних джерел, очищати їх від замулення та упорядковувати. Розуміючи важливість проведення таких заходів, працівники Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області активно включаються в роботу з відновлення та упорядкування водних джерел, а також проводять їх як власними силами так із залученням органів місцевого самоврядування та мешканців населених пунктів.

Упорядковане джерело в селі Вовча Долина Лубенського району працівниками Лубенської дільниці спільно з місцевими мешканцями.

 

 

 

Упорядковане джерело «Благодатне» в м. Хорол Лубенського району працівниками Хорольської дільниці.

 

 

З цією метою працівниками дільниць Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області за І півріччя 2021 року було упорядковано 16 природних питних джерел в Полтавському та Лубенському районах: проведено розчистку джерел, очищено від сміття, ретельно прибрано прилеглі території від чагарникової та трав’яної рослинності.

Роботи по відновленню та упорядкуванню джерел будуть продовжуватися в ІІІ кварталі цього року, планується упорядкування ще двох природних джерел, а саме джерело в с Нехвороща Полтавського району (колишній Новосанжарський) та в с. В’язівок. Лубенського району.