Влаштування протипожежної водойми

Враховуючи прогнози синоптиків на наступні роки, проблеми протидії лісовим та степовим пожежам є актуальними та першочерговими.

Пошуки вододжерел, зазвичай, збільшують час ліквідації пожеж та відповідно сприяють збільшенню збитків внаслідок них. Особливо це стосується пожежонебезпечних періодів, коли є велика загроза виникненню масових пожеж, як у лісових і степових масивах та й в житловому секторі вцілому.

З метою усунення даних проблем Новосанжарським лісгоспом за кошти обласного фонду охорони навколишнього природнього середовища відновлено роботи по влаштуванню протипожежної водойми на території Новосанжарського району.

10 листопада у приміщенні ДП «Новосанжарське лісове господарство» під головуванням директора В.Красюка (замовника виконання робіт) відбулась виробнича нарада щодо продовження будівництва  в 2020 році об’єкту «Влаштування протипожежної водойми в кВ.№112 Новосанжарського лісництва» за участі представників Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Полтавської облдержадміністрації (головного розпорядника коштів), РОВР у Полтавській області (відповідального за здійснення тех. нагляду) та підрядника ПП «Тайга і К».

При виїзді на вищезгаданий об’єкт спеціалістами технічного відділу проведено заміри фактично-виконаних робіт.