Виробнича нарада з питань функціонування Державного земельного кадастру

1 жовтня під головуванням  начальника Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області В.Чувпило відбулась розширена виробнича  нарада з питань наповнення та функціонування Державного земельного кадастру на території Полтавської області та стану проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів.

У нараді прийняли участь фахівці Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області та його структурних підрозділів у районах і містах області; керівники структурних підрозділів Полтавської ОДА, представники обласних організацій, громадськості, журналісти.

Метою наради є забезпечення інформаційного наповнення Державного земельного кадастру відомостями про землі державної власності, шляхом проведення їх інвентаризації, зокрема  інвентаризації земель сільськогосподарського призначення за межами населених пунктів.

Під час обговорення питань порядку денного в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області  Н.Кавіцька зауважила, що інформація про меліоровані землі у представленому електронному кадастрі не відображена.

Після розгляду питань визначені напрямки їх вирішення.