Засідання колегії Держводагентства

24 травня у залі засідань Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса в м.Ужгород під керівництвом Голови Держводагентства І. Овчаренко відбулося засідання колегії Держводагентства, на якому розглянуті питання щодо розробки планів управління річковими басейнами та здійснення моніторингу поверхневих вод, роботи басейнових рад, управління водними ресурсами в басейні Тиси, проблемних аспектів діяльності у сфері управління водними ресурсами.

В колегії взяли участь працівники Держводагентства, представники Закарпатської облдержадміністрації, керівники басейнових управлінь водних ресурсів та регіональних офісів, начальник відділу водних об’єктів та техногенно-екологічної безпеки РОВР у Полтавській області О.Монастирський.

У вступному слові Голова Держводагентства Ірина Овчаренко зазначила: “З 2014 року ми покроково впроваджуємо інтегроване управління водними ресурсами за басейновим принципом і маємо реальні успіхи, розроблені необхідні законодавчі та підзаконні акти. В минулому році ми закінчили адміністративну реформу організаційної структури галузі, створено басейнові управління та регіональні офіси водних ресурсів. 2019 рік є стартовим для написання планів управління річковими басейнами, які розробляються Держводагентством у співпраці з центральними і місцевими органами влади, профільними організаціями та басейновою радою.”