Засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування

11 жовтня під керівництвом голови комісії Євгена Корфа відбулось чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування.

Про стан виконання рекомендацій постійної комісії обласної ради з питань екології та раціонального природокористування щодо коригування проєктно-кошторисної документації та експертизи проєкту по об’єкту «Берегоукріплювальні заходи на Кременчуцькому водосховищі в районі с. Мозоліївка Глобинського району. I черга» доповіла в.о.начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Ірина Таран.

Зазначимо, що проєктно-кошторисна документація по вищезгаданому об’єкту виготовлена ще у   2009  році.  За проектом передбачено захист берега  довжиною 2 км.

У 2011-2013 роках у межах с. Мозоліївка в місці обрушення старого кладовища проведено роботи по закріпленню 200 м берега.

У 2020 році за кошти обласного ФОНПС збудовано берегозахисну споруду на ділянці довжиною 300 м. Зміцнення берегів здійснено методом кам’янонакидного банкету.

Першочерговою умовою  подальшої реалізації проекту з захисту берегового укосу на ділянці довжиною 1,5 км є коригування проектно-кошторисної документації з проведенням комплексної експертизи проекту. Для цього рішенням п’ятої сесії обласної ради восьмого скликання від 06 липня 2021 року Офісу виділено кошти з обласного ФОНПС (субвенція з місцевого бюджету державному бюджету).

На сьогоднішній день Офісом проведено відповідну процедуру закупівлі та визначено переможця – ТОВ «ФІРМА НАДАН».

Згідно технічного завдання та оголошення про закупівлю, кінцевий термін виконання проєктних робіт та проходження експертизи – 15 грудня.