Засідання регіональної комісії з питань ТЕБ і НС

17 rpудня 2021 poкy в режимі відеоселектору проведено засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

На порядок денний винесені питання:

  1. Про затвердження та прийняття до виконання Плану заходів територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування Полтавської області щодо підготовки та пропуску льодоходу, повені і паводків у 2022 році.
  2. Про стан забезпечення населення області якісною та безпечною для здоров’я людини питною водою.
  3. Про хід ідентифікації та паспортизації об’єктів, які становлять потенційну загрозу виникнення надзвичайних ситуацій. Внесення змін та затвердження переліку ПНО (потенційно-небезпечні об’єкти), ХНО (хімічно небезпечні об’єкти) та ОПН (об’єкти підвищеної небезпеки) на території області. Графіки впровадження СРВ НС (системи раннього виявлення надзвичайних ситуацій).
  4. Про затвердження Плану роботи регіональної комісії з питань техногенно – екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області на 2022рік.

В засіданні регіональної комісії прийняли участь : в.о. начальника Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Ірина Таран, заступник начальника Роман Шелест, начальник відділу водних об’єктів ,басейнової взаємодії та техногенно- екологічної безпеки Олександр Чмир.