Засідання ТЕБ та НС 17.02.2022

17 лютого під керівництвом заступника голови Полтавської облдержадміністрації Максима Калініна у режимі відео-селектору з головами районних державних адміністрацій, територіальних громад відбулось засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області.

Про стан підготовки та пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році доповів заступник начальника РОВР у Полтавській області Роман Шелест.

РОВР у Полтавській області відповідно до “Плану дій Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області щодо підготовки до  пропуску льодоходу, повені та паводків у 2022 році» розроблено ряд заходів організаційного та практичного характеру щодо мінімізації можливих негативних наслідків в період проходження льодоходу та весняної повені. Зокрема, на державних водогосподарських об’єктах і гідроспорудах обстежено та підготовлено до пропуску льодоходу і весняної повені 29 водогосподарських систем, 12 мостів, 154 гідротехнічні споруди на осушувальних системах, 15 водосховищ, 30 стаціонарних насосних станцій. Здійснена очистка каналів в місцях намулу, проведені доглядові роботи на гідроспорудах, створено 10 аварійних бригад, де задіяні 58 осіб. За бригадами закріплено 14 автомобілі, 19 механізмів, 2 плавзасоби, 3 пересувні насосні станції, 6 засобів для відкачування води, створено аварійний запас матеріалів.

З питань підготовки об’єктів водогосподарського комплексу до пропуску льодоходу та повеневих вод РОВР у Полтавській області налагоджено взаємодію з підрозділами ДСНС, регіональною комісією з питань ТЕБ та НС, міськими, селищними та сільськими територіальними громадами.