Завершено роботи по розчистці р. Многа

Роботи, заплановані на 2020 рік, по розчищенню  та  регулюванню  русла  р. Многа  в Чорнухинському  районі Полтавської області завершено.

Рішенням тридцять першої сесії Полтавської обласної ради сьомого скликання від 28 лютого 2020 року №1294 виділено кошти (субвенція з місцевого бюджету державному  бюджету) на реалізацію природоохоронних заходів по об’єкту «Розчищення та регулювання русла р. Многа в Чорнухинському районі Полтавської області, III черга».

24 грудня представниками технічного відділу Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області за участі підрядника проведено контрольні заміри та прийнято об’єми фактично виконаних робіт по об’єкту.

Розчистка річки Многа на  ділянці  довжиною 3 км, що була запланована на 2020 рік, виконана в повному обсязі.  Враховуючи, що будівництво вищезгаданого об’єкта ведеться з 2006 року відповідно до робочих проектів, що розроблялися на кожну чергу будівництва окремо, згідно виготовленого ТЕО,  на сьогоднішній день загалом розчищено русло річки довжиною ­близько 9 км.

Розчищення та регулювання русла р. Многа проводиться для збільшення пропускної спроможності річки, покращення її гідрологічного стану, що у свою чергу призведе до створення сприятливих умов відновлення біоценозу річки.