Засідання архітектурно-містобудівної ради
16 квітня 2024 року член Архітерктурно-містобудівної ради при Департаменті будівництва, містобудування і архітектури, житлово-комунального господарства та енергетики облвійськадміністрації, провідний інженер-гідротехнік Регіонального офісу водних ресурсів у Полтавській області Тетяна Стрижак взяла участь у черговому засіданні.
Серед питань порядку денного, які розглядались відповідальними представниками ради, були:
- проєкт генерального плану села Ковалівка Миргородського району Полтавської області;
- проєкт детального плану території частини с. Світлогірське Полтавського району Полтавської області;
- проєкт детального плану території зі зміною цільового призначення для розміщення та експлуатації будівель і споруд автомобільного транспорту та дорожнього господарства;
- проєкт детального плану території в с. Новооріхівка Миргородського району Полтавської області;
- проект детального плану території в с. Садки Кам’янопотоківської сільської ради Кременчуцького району Полтавської області.
У результаті обговорень комісія проголосувала за затвердження чотирьох проектів з доопрацюванням та виправленням помилок і зауважень, але проект детального плану території в с. Новооріхівка Миргородського району Полтавської області не був затверджений, був відправлений на доопрацювання з подальшим розглядом в робочому порядку.